Stwórz własną stronę WWW   Społeczność fanów Brzyduli   Rejestracja Zaloguj się  
  Dodaj wpis
Julia Kamińska walczy z sobowtórem na Twitterze.
Dodał: MalgosiaSz 2013-04-12 18:52


Julia Kamińska walczy z sobowtórem na Twitterze. "Ktoś wypisuje różne farmazony"


Julia Kamińska

Julia Kamińska (Fot: Kapif)


Aktorka Julia Kamińska aktywnie działa w sieci. Serialowa "BrzydUla" pisze bloga na swojej oficjalnej stronie, prowadzi też profil na Facebooku i Twitterze. Kilka dni temu zalany kawą komputer nie nadawał się do użytku, więc aktorka opuściła wirtualny świat.

Po powrocie Kamińska zorientowała się, że ktoś podszywa się pod nią tworząc fikcyjne konto na Twitterze.

- Znalazłam profil osoby podszywającej się pode mnie. Wypisuje różne farmazony, np, że mówię po hiszpańsku, pozdrawia Joannę Krupę itp. Niestety nie usuwa profilu mimo próśb (a nawet ostatnio gróźb). Niesamowite swoją drogą jest to, że osoba prowadząca ten profil mimo zdemaskowania brnie i nadal zamieszcza wpisy - napisała Kamińska na swoim blogu.


Informacja pojawiła się dzięki Hanacie, która wyszukała ten link:    http://namonciaku.pl/3miasto/0...,113048.html?tag=julia kami%F1skaDodaj do:  Wykop.plWykop FacebookFacebook BlipBlip FlakerFlaker Śledzik
   Odsłon: 716
Oceń: 0.0 (0 głosów)
Tagi: m-sz  


KOMENTARZE (2) dodaj komentarz
PRZEGLĄDAJ
Najnowsze
Najpopularniejsze
Najwyżej oceniane
Najczęściej komentowane

KATEGORIA
Wszystkie
AKTORZY
INNE SERIALE Z BRZYDULOWYMI AKTORAMI
KOMUNIKATY
O BRZYDULI
WYWIADY

PODOBNE WPISY  
Dodał: MalgosiaSz 2015-03-14 15:02
Julia Kamińska ujawniła, że była molestowana
Julia Kamińska w programie "Wojciech Jagielski na żywo" przyznała, że jako niepełnoletnia dziewczyna była molestowana na planie filmowym.

Dodał: MalgosiaSz 2014-12-29 22:25
Spektakl pt. "Człowiek dwóch szefów" , w którym udział m.in. bierze Julia Kamińska i Maciej Radel
W każdej minucie spektaklu mieszają się sceniczne style i konwencje – komedia del arte, farsa, komedia sytuacyjna, slapstick czy wreszcie stand up comedy z udziałem teatralnej publiczności. Nagrodzony wieloma nagrodami na londyńskim West Endzie i nowojorskim Broadway’u, obejrzany przez setki tysięcy zachwyconych widzów, „Człowiek dwóch szefów“ pojawia się na scenie naszego teatru w fantastycznej obsadzie i brawurowej realizacji.

Dodał: MalgosiaSz 2014-12-21 13:28
ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA
RADOSNYCH ŚWIĄT

Dodał: MalgosiaSz 2014-09-27 23:09
„Kochanie na kredyt” w nowej odsłonie
Od nowego sezonu istotnej zmianie ulega obsada spektaklu. I właśnie to sprawiło, że 20 września pojechałam oglądnąć przedstawienie po raz kolejny w jego premierowej nowej odsłonie. Karpacz to niezwyczajna dla teatru przestrzeń, ale tutaj Hotel Gołębiewski dysponuje, jako jedyny w Polsce, własną sceną, tutaj odbyła się prapremiera sztuki 16 listopada 2013 roku i z tego miejsca spektakl ponownie wyrusza w Polskę i poza jej granice.

Dodał: MalgosiaSz 2014-07-16 15:13
Julia Kamińska wraz z Fundacją "Dziecięca Fantazja" ogłasza nową akcję
Pomóżmy spełnić marzenie dwunastoletniego Kuby chorującego na guza pnia mózgu. W zamian za wysłanie kartki można zdobyć autograf Julii.


Strona główna|Moje konto|Filmy|Zdjęcia|Audio|Użytkownicy|Forum Reklama © streemo 2016 top^